Gene FITZGERALD : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fractie van verenigde Europese democraten - Penningmeester

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fianna Fáil Party (Ierland)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie regionaal beleid, ruimtelijke ordening en betrekkingen met de regionale en plaatselijke besturen
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten

Plaatsvervanger 

  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Begrotingscommissie