Georgios ANASTASSOPOULOS : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nea Dimokratia (Griekenland)

Ondervoorzitter 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Europees Parlement
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Bureau van het Europees Parlement
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Europees Parlement
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie institutionele zaken
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie institutionele zaken

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan