Paraskevas AVGERINOS : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 25-10-1993 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid
  • 26-10-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid van het bureau

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Panellinio Socialistiko Kinima (Griekenland)

Voorzitter 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Joegoslavië
  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Joegoslavische Republieken
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de voormalige Joegoslavische Republieken
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de voormalige Joegoslavische Republieken

Ondervoorzitter 

  • 26-10-1993 / 18-07-1994 : Europees Parlement
  • 26-10-1993 / 18-07-1994 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie institutionele zaken
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Joegoslavische Republieken
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie buitenlandse zaken en veiligheid
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Subcommissie rechten van de mens

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Politieke Commissie
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie institutionele zaken
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada