Paraskevas AVGERINOS : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid
  • 06-09-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid van het bureau

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Panellinio Socialistiko Kinima (Griekenland)

Ondervoorzitter 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Europees Parlement
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Bureau van het Europees Parlement
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Europees Parlement
  • 14-01-1997 / 19-07-1999 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 21-07-1994 / 16-02-1995 : Begrotingscommissie
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie rechten van de mens
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Transkaukasië
  • 17-02-1995 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Transkaukasië
  • 16-01-1997 / 17-02-1997 : Commissie regionaal beleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie mensenrechten
  • 17-02-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 17-02-1995 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 13-02-1995 / 15-01-1997 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 16-01-1997 / 03-02-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Oekraïne, Wit-Rusland en Moldavië
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Oekraïne, Wit-Rusland en Moldavië
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Oekraïne, Wit-Rusland en Moldavië