Raphaël M.G. CHANTERIE : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christelijke Volkspartij (België)

Ondervoorzitter 

  • 30-01-1995 / 20-09-1995 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)

Leden 

  • 21-07-1994 / 30-01-1995 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie verzoekschriften
  • 30-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Cyprus
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Cyprus
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie verzoekschriften
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Letland
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Cyprus
  • 03-04-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie Europese Economische Ruimte (EER)
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Letland