Giorgio ALMIRANTE : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 23-05-1988 : Europese Rechtse Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 23-05-1988 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Italië)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 21-01-1987 / 23-05-1988 : Commissie institutionele zaken

Plaatsvervanger 

  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 16-04-1986 / 20-01-1987 : Commissie institutionele zaken
  • 21-01-1987 / 23-05-1988 : Commissie externe economische betrekkingen