Joyce G. QUIN : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Labour Party (Verenigd Koninkrijk)

Ondervoorzitter 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland

Leden 

  • 26-07-1984 / 11-09-1985 : Commissie rechten van de vrouw
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 23-10-1984 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 24-10-1984 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 12-09-1985 / 20-01-1987 : Commissie rechten van de vrouw
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie rechten van de vrouw
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling