Yvette M. FUILLET : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Penningmeester

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Begrotingscommissie
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie begrotingscontrole
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Oostenrijk
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland
  • 13-09-1988 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen (Algerije, Marokko, Tunesië)
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen (Algerije, Marokko, Tunesië)

Plaatsvervanger 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie Bregontingscontrole