Seán FLANAGAN : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fianna Fáil Party (Ierland)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie voor het onderzoek van de geloofsbrieven
  • 12-02-1985 / 08-09-1985 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen
  • 09-09-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 11-04-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Politieke Commissie

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie ontwikkelingssamenwerking