Basil de FERRANTI : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-09-1988 : Europese Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-09-1988 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-01-1987 / 19-02-1987 : Commissie Bregontingscontrole
  • 20-02-1987 / 24-09-1988 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 10-07-1985 : Commissie vervoer