Ove FICH : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 10-02-1985 : Socialistische Fractie - Lid
  • 11-02-1985 / 05-10-1986 : Socialistische Fractie - Ondervoorzitter
  • 06-10-1986 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialdemokratiet (Denemarken)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Begrotingscommissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie