Ludwig FELLERMAIER : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Duitsland)

Ondervoorzitter 

  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Turkije
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EEG-Turkije

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie begrotingscontrole
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 10-04-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie ontwikkelingssamenwerking

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Politieke Commissie