António José FERNANDES : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid

National parties 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Partido Renovador Democratico (Portugal)

Leden 

  • 16-01-1986 / 10-06-1986 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie begrotingscontrole
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 10-06-1986 / 20-01-1987 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika