André FOURÇANS : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 22-04-1996 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 22-04-1996 / 19-07-1999 : Union pour la démocratie française - Adhérents directs (Frankrijk)

Leden 

  • 08-05-1996 / 21-10-1996 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 21-10-1996 / 15-01-1997 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie monetaire zaken
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan

Plaatsvervanger 

  • 08-05-1996 / 15-01-1997 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 18-09-1996 / 15-01-1997 : Subcommissie monetaire zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken