Léon FATOUS : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie vervoer
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en van de Contadoragroep
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en van de Contadoragroep
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie vervoer en toerisme

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening