Lionel JOSPIN : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 12-05-1988 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 12-05-1988 : Parti socialiste (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 12-05-1988 : Politieke Commissie

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 11-09-1984 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 21-01-1987 / 12-05-1988 : Commissie ontwikkelingssamenwerking