Heinrich AIGNER : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-03-1988 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-03-1988 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Duitsland)

Voorzitter 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie begrotingscontrole
  • 21-01-1987 / 24-03-1988 : Commissie Bregontingscontrole

Leden 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Begrotingscommissie
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-01-1987 / 24-03-1988 : Begrotingscommissie