Magdeleine ANGLADE : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 11-10-1987 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid
  • 12-10-1987 / 24-07-1989 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid van het bureau

National parties 

  • 24-07-1984 / 07-02-1988 : Centre national des indépendents et paysans (Frankrijk)
  • 08-02-1988 / 24-07-1989 : Centre national des indépendants (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie rechten van de vrouw
  • 20-02-1987 / 18-12-1987 : Commissie Bregontingscontrole

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie institutionele zaken
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Politieke Commissie