Rudi ARNDT : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Voorzitter

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Duitsland)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Begrotingscommissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie

Plaatsvervanger 

  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Commissie begrotingscontrole
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie Bregontingscontrole