Dario ANTONIOZZI : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (Italië)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Noorwegen
  • 10-04-1987 / 24-07-1989 : Commissie Bregontingscontrole
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie institutionele zaken
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger