José María ALVAREZ DE EULATE PEÑARANDA : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1986 / 05-04-1987 : Europese Democratische Fractie - Lid
  • 06-04-1987 / 05-07-1987 : Europese Democratische Fractie - Lid van het bureau
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Europese Democratische Fractie - Lid van het bureau

National parties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Coalición Popular (Spanje)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Alianza Popular (AP) (Spanje)

Leden 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Noordeuropese landen en de Noorse Raad
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Oosteuropese landen - Groep II
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening

Plaatsvervanger 

  • 18-02-1986 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid