Victor ABENS : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Socialistische Fractie - Ondervoorzitter
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti ouvrier socialiste luxembourgeois (Luxemburg)

Ondervoorzitter 

  • 11-02-1985 / 31-12-1985 : Delegatie naar de Gemengde Commissie Europees Parlament/Spaanse Cortes

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Begrotingscommissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie