Pedro ARGÜELLES SALAVERRIA : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Europese Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Alianza Popular (AP) (Spanje)

Leden 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 13-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Unie van Socialistische Sovjetrepublieken

Plaatsvervanger 

  • 14-10-1987 / 20-04-1989 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming