Ettore Giovanni ANDENNA : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (Italië)

Leden 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Commissie Bregontingscontrole
  • 21-01-1988 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Malta

Plaatsvervanger 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport