Jean-Pierre ABELIN : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Union pour la démocratie française (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 11-02-1985 / 31-01-1986 : Delegatie naar de Gemengde Commissie Europees Parlament/Spaanse Cortes
  • 21-01-1987 / 13-10-1987 : Begrotingscommissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Unie van Socialistische Sovjetrepublieken
  • 14-10-1987 / 10-10-1988 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport
  • 10-10-1988 / 24-07-1989 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 21-01-1987 / 09-10-1988 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling
  • 21-07-1987 / 24-07-1989 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid