François FROMENT-MEURICE : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 05-09-1992 / 25-05-1993 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 26-05-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 05-09-1992 / 18-07-1994 : Centre des démocrates sociaux (Frankrijk)

Leden 

  • 18-09-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met IJsland
  • 18-09-1992 / 18-07-1994 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met IJsland
  • 23-04-1993 / 18-07-1994 : Commissie institutionele zaken
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met IJsland