José APOLINÁRIO : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 14-11-1995 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid
  • 15-11-1995 / 03-02-1997 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid van het bureau
  • 04-02-1997 / 02-10-1998 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Ondervoorzitter

National parties 

  • 19-07-1994 / 02-10-1998 : Partido Socialista (Portugal)

Quaestor 

  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Europees Parlement
  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea
  • 15-11-1995 / 13-01-1997 : Quaestoren
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreblanden en de Unie van de Arabische Maghreb
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Commissie visserij
  • 14-10-1997 / 02-10-1998 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreblanden en de Unie van de Arabische Maghreb

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie visserij
  • 16-01-1997 / 02-10-1998 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling