Javier AREITIO TOLEDO : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Spanje)

Leden 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Begrotingscommissie
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie vervoer en toerisme