Magda G.H. AELVOET : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 28-01-1997 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement - Ondervoorzitter
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement - Voorzitter

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Anders gaan leven (België)

Leden 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 19-01-1995 / 11-07-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Turkije
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Turkije
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie rechten van de vrouw
  • 14-11-1995 / 15-01-1997 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Turkije