María Jesús ARAMBURU DEL RÍO : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Confederale Fractie Europees Unitair Links - Lid
  • 06-01-1995 / 26-03-1996 : Confederale Fractie Europees Unitair Links/Noords Groen Links - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 26-03-1996 : Izquierda Unida-Iniciativa per Catalunya (Spanje)

Leden 

  • 21-07-1994 / 26-03-1996 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 13-02-1995 / 26-03-1996 : Commissie rechten van de vrouw
  • 12-07-1995 / 26-03-1996 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 13-02-1995 : Commissie rechten van de vrouw
  • 19-01-1995 / 26-03-1996 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid