Julio AÑOVEROS TRIAS de BES : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Spanje)

Leden 

  • 21-07-1994 / 21-06-1996 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Tsjechische Republiek, de Republiek Slowakije en Slovenië
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Tsjechische Republiek
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Republiek Slowakije
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 21-06-1996 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Republiek Tsjechië

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 18-01-1996 : Commissie regionaal beleid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger