Pedro APARICIO SÁNCHEZ : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 16-01-1997 / 17-02-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Kazachstan, Kirghizstan, Oezbekistan Tadzjikistan, Turkmenistan en Mongolië
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie vervoer en toerisme
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 12-10-1995 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 21-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR