Manuela FRUTOS GAMA : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie regionaal beleid
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Bulgarije en Roemenië
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Bulgarije
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie regionaal beleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie rechten van de vrouw

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 02-05-1995 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 02-05-1995 / 15-01-1997 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 19-01-1996 / 15-01-1997 : Commissie rechten van de vrouw
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie ontwikkelingssamenwerking