Christian JACOB : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Fractie Unie voor Europa - Lid van het bureau
  • 10-12-1996 / 31-08-1997 : Fractie Unie voor Europa - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 31-08-1997 : Rassemblement pour la République (Frankrijk)

Voorzitter 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling

Leden 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Oekraïne, Wit-Rusland en Moldavië
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Oekraïne, Wit-Rusland en Moldavië
  • 16-01-1997 / 31-08-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 16-01-1997 / 31-08-1997 : Commissie externe economische betrekkingen