Aldo ARRONI : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Fractie Forza Europa - Penningmeester
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Fractie Unie voor Europa - Penningmeester
  • 24-10-1996 / 14-06-1998 : Fractie Unie voor Europa - Lid
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Polen
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Tsjechische Republiek, de Republiek Slowakije en Slovenië
  • 16-03-1995 / 11-07-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie Europese Economische Ruimte (EER)
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Polen
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie Europese Economische Ruimte (EER)
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Slovenië
  • 16-01-1997 / 28-01-1997 : Begrotingscommissie
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid

Plaatsvervanger 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 22-01-1997 / 08-06-1998 : Subcommissie monetaire zaken
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 08-12-1998 / 23-02-1999 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland