Timo Juhani JÄRVILAHTI : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid

National parties 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Suomen Keskusta (Finland)

Leden 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland

Plaatsvervanger 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Commissie vervoer en toerisme
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Commissie visserij
  • 24-02-1995 / 29-06-1995 : Commissie begrotingscontrole