Erich FARTHOFER : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Oostenrijk)

Leden 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Polen
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Commissie vervoer en toerisme
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Polen
  • 16-02-1996 / 10-11-1996 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Tsjechische Republiek

Plaatsvervanger 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Commissie regionaal beleid