Brian CROWLEY : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Fractie Unie voor Europa - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fianna Fáil Party (Ierland)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Hongarije
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Hongarije
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 21-02-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Litouwen
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Litouwen

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 16-01-1997 / 15-06-1998 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Hongarije
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Republiek Tsjechië