Karin FALKMER : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Moderata samlingspartiet (Zweden)

Ondervoorzitter 

  • 20-03-1995 / 11-07-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie Europese Economische Ruimte (EER)
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie Europese Economische Ruimte (EER)

Leden 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 19-01-1995 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-03-1995 / 19-03-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie Europese Economische Ruimte (EER)
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan

Plaatsvervanger 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
  • 05-04-1995 / 08-10-1995 : Subcommissie monetaire zaken