Birgitta AHLQVIST : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid
  • 09-10-1995 / 04-10-1998 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Zweden)
  • 09-10-1995 / 04-10-1998 : Socialdemokratiska arbetarepartiet (Zweden)

Ondervoorzitter 

  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media

Leden 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Commissie rechten van de vrouw
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Commissie rechten van de vrouw

Plaatsvervanger 

  • 19-01-1995 / 27-10-1995 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 16-11-1995 / 15-01-1997 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Commissie regionaal beleid
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 01-12-1997 / 04-10-1998 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland