Claudio AZZOLINI : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Fractie Forza Europa - Lid
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Fractie Unie voor Europa - Lid
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Fractie Unie voor Europa - Ondervoorzitter
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Fractie Unie voor Europa - Voorzitter
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie regionaal beleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie regionaal beleid

Plaatsvervanger 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid