Stelios ARGYROS : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 29-11-1994 / 19-01-1997 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nea Dimokratia (Griekenland)

Leden 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Republiek Tsjechië
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)