Gérard d'ABOVILLE : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Fractie Unie voor Europa - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Frankrijk)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie visserij
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie visserij
  • 21-02-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Slovenië
  • 24-02-1999 / 20-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Slovenië

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de lidstaten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de lidstaten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de lidstaten van de ASEAN, Zuidoost-Azië en de Republiek Korea