Wilmya ZIMMERMANN : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Duitsland)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Bulgarije en Roemenië
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Roemenië
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Bulgarije
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Roemenië

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 29-11-1995 : Commissie verzoekschriften
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 29-11-1995 / 15-01-1997 : Commissie rechten van de vrouw
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie rechten van de vrouw
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Bulgarije