Lis JENSEN : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 10-11-1996 : Fractie Europa van Nationale Staten (Coördinatiegroep) - Lid
  • 11-11-1996 / 12-01-1997 : Niet-ingeschrevenen
  • 13-01-1997 / 19-07-1999 : Fractie van onafhankelijken voor het Europa van de Nationale Staten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Folkebevægelsen mod EU (Denemarken)

Ondervoorzitter 

  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Bulgarije

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Bulgarije en Roemenië
  • 11-10-1995 / 12-10-1995 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Bulgarije
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Bulgarije

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 14-05-1996 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 30-09-1994 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid
  • 06-05-1996 / 15-01-1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media