Sirkka-Liisa ANTTILA : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid

National parties 

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : Suomen Keskusta (Finland)

Leden 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling

Plaatsvervanger 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Commissie rechten van de vrouw
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Letland
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 14-10-1997 / 30-03-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Letland