Jerzy JASKIERNIA : 5de zittingsperiode 

Fracties 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Waarnemer
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Sojusz Lewicy Demokratycznej (Polen)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Sojusz Lewicy Demokratycznej (Polen)

Leden 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Commissie buitenlandse zaken, mensenrechten, gemeenschappelijke veiligheid en defensiebeleid

Waarnemer 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Commissie buitenlandse zaken, mensenrechten, gemeenschappelijke veiligheid en defensiebeleid