Jason AZZOPARDI : 5de zittingsperiode 

Fracties 

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christendemocraten) en Europese Democraten - Waarnemer
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christendemocraten) en Europese Democraten - Lid

National parties 

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : Partit Nazzjonalista (Malta)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Partit Nazzjonalista (Malta)

Leden 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Commissie visserij
  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Commissie regionaal beleid, vervoer en toerisme

Waarnemer 

  • 19-04-2004 / 30-04-2004 : Commissie visserij
  • 19-04-2004 / 30-04-2004 : Commissie regionaal beleid, vervoer en toerisme

all-activities 

Bijdragen aan plenaire debatten 
Toespraken tijdens de plenaire vergadering en schriftelijke verklaringen met betrekking tot plenaire debatten. Artikel 204 en artikel 171, lid 11, van het Reglement