Albert DESS : 6de zittingsperiode 

Fracties 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democraten) en Europese Democraten - Lid

National parties 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Duitsland)

Leden 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegatie voor de betrekkingen met Mercosur
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 14-03-2007 / 28-03-2007 : Delegatie voor de betrekkingen met Mercosur
  • 29-03-2007 / 13-07-2009 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten, inclusief Jemen

Plaatsvervanger 

  • 22-07-2004 / 14-01-2007 : Commissie internationale handel
  • 15-09-2004 / 13-07-2009 : Delegatie in de Paritaire Parlementaire Vergadering ACS-EU
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Commissie internationale handel
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Commissie internationale handel
  • 23-05-2007 / 13-07-2009 : Delegatie in de Euro-Latijns-Amerikaanse Parlementaire Vergadering

all-activities 

Bijdragen aan plenaire debatten 
Toespraken tijdens de plenaire vergadering en schriftelijke verklaringen met betrekking tot plenaire debatten. Artikel 204 en artikel 171, lid 11, van het Reglement

Parlementaire vraag/vragen 
Vragen met verzoek om mondeling antwoord gevolgd door een debat kunnen worden ingediend door een commissie, een fractie of ten minste 5% van de leden van het Parlement. De adressaten zijn de andere EU-instellingen. De Conferentie van voorzitters beslist of, en in welke volgorde, de vragen op de definitieve ontwerpagenda van de plenaire vergadering worden ingeschreven. Artikel 128

Presentielijst 
Deze presentielijst is een uittreksel van de notulen van de plenaire vergadering van de 6e zittingsperiode. De hierin vervatte gegevens dienen slechts ter informatie en bestrijken de ambtsperiode van het lid in het Europees Parlement. Dit zijn ruwe gegevens. Zij zijn niet gecorrigeerd in verband met gerechtvaardigde afwezigheid wegens ziekte, moeder- of vaderschapsverlof, toegestane activiteiten van parlementaire delegaties, enz.