Ivo BELET : 8e zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-07-2014 ... : Fractie van de Europese Volkspartij (christendemocraten) - Lid

National parties 

  • 01-07-2014 ... : Christen-Democratisch & Vlaams (België)

Ondervoorzitter 

  • 02-03-2016 / 04-04-2017 : Enquêtecommissie emissiemetingen in de automobielsector

Leden 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en voedselveiligheid
  • 14-07-2014 ... : Delegatie voor de betrekkingen met India
  • 21-01-2016 / 01-03-2016 : Enquêtecommissie emissiemetingen in de automobielsector
  • 19-01-2017 ... : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en voedselveiligheid
  • 12-09-2017 / 14-11-2018 : Bijzondere Commissie terrorisme

Plaatsvervanger 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Commissie vervoer en toerisme
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Subcommissie veiligheid en defensie
  • 14-07-2014 ... : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 14-07-2014 ... : Delegatie voor de betrekkingen met de Parlementaire Vergadering van de NAVO
  • 19-01-2017 ... : Commissie vervoer en toerisme
  • 19-01-2017 ... : Subcommissie veiligheid en defensie

Contact